Bericht geplaatst 5 juli 2013 om 12:13

Als lid van SoloPartners kun je binnen het ledengedeelte van onze site, super eenvoudig, je eigen professionele portfolio samenstellen. Je kunt hier je eigen documenten uploaden, en vervolgens uitprinten om aan je cliënten te laten zien.

Met een professioneel portfolio kun je jezelf meer dan goed presenteren. Dat is belangrijk als je cliënten wilt werven of jezelf bijvoorbeeld bekend wilt maken bij instanties, zorginstellingen of ziekenhuizen.

Wat kun je allemaal toevoegen aan je portfolio?

 • Curriculum Vitae (CV)
 • Diploma’s
 • VAR verklaring
 • Uittreksel van de Kamer van Koophandel
 • Certificaten
 • BIG nummer
 • Verklaring omtrent gedrag (VOG)

Als jij al deze zaken hebt toegevoegd aan jouw portfolio, dan heb je een mooi overzicht van wie je bent en wat je doet. Hiermee straal je professionaliteit uit en het is een manier om jezelf te presenteren aan jouw cliënten.

Heb jij de eisen op orde?

Het is belangrijk dat jij zichtbaar bent als ondernemer, een online portfolio draagt daar aan bij. De Wkkgz eist nog meer van je dan alleen een klachtenregeling. Wij vinden het belangrijk dat onze leden op de hoogte zijn van wet- en regelgeving in de zorg, en dat ze ook aan de eisen voldoen. We hebben het kwaliteitspakket opgezet om ervoor te zorgen dat onze leden eenvoudig kunnen voldoen aan eisen rondom het ondernemen in de zorg. Heb jij alles al op orde? Bekijk het hier.

SoloPartners

SoloPartners is dé brancheorganisatie voor zzp’ers in de zorg. Wij volgen de ontwikkelingen in de zorg en verspreiden actuele en begrijpelijke voorlichting en informatie aan onze leden en niet-leden. Het streven is om dé bron van informatie te zijn voor de zelfstandige zorgprofessional. Als lid van SoloPartners ondersteunen wij de zzp’er in de zorg in het voldoen aan wet- en regelgeving in de zorg en rondom ondernemerschap. Wil je weten hoe, lees dan verder.

SoloPartners

SoloPartners is dé brancheorganisatie voor zzp’ers in de zorg. Wij volgen de ontwikkelingen in de zorg en verspreiden actuele en begrijpelijke voorlichting en informatie aan onze leden en niet-leden. Het streven is om dé bron van informatie te zijn voor de zelfstandige zorgprofessional. Als lid van SoloPartners ondersteunen wij de zzp’er in de zorg in het voldoen aan wet- en regelgeving. Wil je weten hoe, lees dan verder.

Word direct lid Meer info

Sluit je aan bij meer dan 27000 leden

Basispakket

€ 75
per jaar
 • Erkende klachtenregeling
 • Certificaat
 • Gratis klachtenafhandeling
Kies dit pakket

Kwaliteitspakket

€ 160
per jaar
 • Erkende klachtenregeling
 • Jaarlijks gratis VOG
 • Modelovereenkomsten
Kies dit pakket